"Vientuļš Bet Neglīts" izdod albumu "Aukstā Ūdenī"

Raksta attēls - "Vientuļš Bet Neglīts" izdod albumu "Aukstā Ūdenī" Publicitātes foto

31.10.2017 / Parmuziku.lv

Šis ir grupas trešais albums, tajā iekļauti 10 jauni ieraksti, kas radušies grupas improvizācijās gada nogrieznī.

Šoreiz gan nopietni, gan nenopietni, vietām smalki, vietām huligāniski, tas viss sadzīvo kopā, tāpēc krāsu albumā ir daudz. Ieraksts tapis Pļaviņu kultūras namā, pie albuma tapšanas strādājis Valdis Bebrišs (balss, taustiņinstrumenti, ģitāra, bass), Andris Vērdiņš (balss, ģitāra, bass, teremins), Kārlis Logins (ģitāra, bass), Ivo Strazdiņš (bungas). Ierakstu veica, miksēja un māsterēja grupas dalībnieki.

Jaunais albums CD formātā no 30. oktobra ir pieejams mūzikas veikalos “Randoms” un “Upe”. To var pasūtīt pa pastu grupas Bandcamp lapā.

Digitālā versija klausāma grupas bandcamp lapā un vadošajās mūzikas straumēšanas platformās Spotify, iTunes, Deezer u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!