Estētisks, nekaunīgs, nedaudz fantastisks - leģendām "The Rolling Stones" jauns videoklips

Raksta attēls - Estētisks, nekaunīgs, nedaudz fantastisks - leģendām "The Rolling Stones" jauns videoklips Ekrānšāviņš

02.12.2016 / Parmuziku.lv

Šodien, 2. decembrī, iznācis leģendārās rokenrola grupas "The Rolling Stones" kaverversiju albums "Blue & Lonesome". Jaunākā singla - "Ride 'Em On Down", videoklipā galvenajā lomā redzama aktrise Kristena Stjuarte (Kristen Stewart).

Dziesmas "Ride 'Em On Down" autors ir blūzmenis Edijs Teilors (Eddie Taylor). Albuma repertuāru veido 12 agrīno, 20. gadsimta 1. puses, amerikāņu blūzmeņu dziesmas. Viesmūziķa statusā grupai pievienojies arī ģitārists Ēriks Kleptons.

"Ride 'Em On Down"  videoklips filmēts Losandželosā. Aktrise Kristena Stjuarte attēlo dumpiniecisku pašpuiku, kura pilnā ātrumā vizinās pa pamestajām pilsētas vietām, sastopot dažādus brīnumus. Videoklips iepriecina ar vizuāli estētiskiem kadriem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!