Paklausies, cik labi skan "Guns N Roses"!

Raksta attēls - Paklausies, cik labi skan "Guns N Roses"! Fotokolāža: instagram.com/officialhiro8002096/, instagram.com/slash_daily_news/

10.04.2016 / Parmuziku.lv

Viens no 2016. gada lielākajiem pārsteigumiem mūzikas pasaulē bija ziņa par smagā roka kulta grupas "Guns N Roses" orģinālsastāva Aksela Rouza, Sleša un Dafa Makagana atgriešanos uz skatuves. Pirms uzstāšanās mūzikas un mākslas festivālā "Coachella" grupa sniedz koncertsēriju Lasvegasā, un viņiem tas izdodas ļoti labi!

Šoreiz dziedātājam Akselam Rouzam par savainoto kāju arī nebija jāraizējas, jo troni viņam aizdeva pats Deivs Grols no "Foo Fighters". Tiesa, Deivs ir viltnieks - uz gigantiskā troņa joprojām bija "Foo Fighters" logo, uz ko Aksels esot pajokojis, cik laba reklāma!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!