Leģendārā ROXETTE izdod jaunu singlu ”LET YOUR HEART DANCE WITH ME”

Raksta attēls - Leģendārā ROXETTE  izdod jaunu singlu ”LET YOUR HEART DANCE WITH ME”

02.10.2020

2. oktobrī straumēšanas vietnēs nonāk līdz šim neizdota leģendārā Zviedru dueta Roxette dziesma ”Let Your Heart Dance With Me”, kas ir viens no pēdējiem ierakstiem, ko grupa veica pilnā sastāvā.

Pateicoties Pēra Gesles darba spējam un jaunradei, grupas Roxette krājumos allaž ir bijis vairāk materiāla dziesmām, kas ne vienmēr ticis iekļauts albumos. Daudzas no malā noliktajām dziesmām, patiesībā ir spēcīgas un labas dziesmas, kuras laiku pa laikam tika pievienoti kā papildinājumi vai bonusa singli, kas iepriecināja grupas fanus.

Roxettes fināla albuma “Godd Karma”, kas tika ierakstīts 2016. gadā, notika līdzīgi – vairākas izcilas dziesmas neatrada vietu tajā un tika noliktas malā, Viena no šādām dziesmām ir ”Let Your Heart Dance With Me”. Tāpat gada beigās sagaidīsim patiesu dārgumu “Bag Of Trix” – Roxette iepriekš neizdoto dziesmu kolekciju.

“Vēlejos radīt vienkāršu  - sit plauktas, cilā kājas dziesmu un ”Let Your Heart Dance With Me” tieši tāda arī sanāca. Man tā patika jau studijas ierakstā, bet kā jau vienmēr mums jau bija daudz spēcōgi dziesmu un tad nu atlika šo dziesmu nolikt malā kādai citai reizei. Un kolīdz radš doma par neizdoto dziesmu kolekciju, šai un citām dziesmām tiek dota otrā iespēja,”stāsta Pērs Gesle.

”Let Your Heart Dance With Me” pēcapstrāde tika nodota Ronija Lahti rokās, kas iepriekš ir strādājis ar Roxette albumu “”Room Service”. Finālā ir izdevusies dziesma, kas izstaro sauli, siltumu unn optimismu, kaut gan ieraksts notika Roxette dalībieces Marī Frēdriksone vienās no pēdējām dzīves dienām.

“Vien dažus mēnešus pirms “Good Karma” tika izdots, Marī ārsti viņai ieteica pārtraukt koncertus. Mēs atcēlām vasaras tūri un visus citus ieplānotos koncertus. Tomēr studijas ierakstu viņa vēlējas vairāk par visu. Par spīti tam, ka tas viņai sagādāja lielas grūtības, viņa ieradās studijā. Cīnītāja līdz pēdējai dienai, “ atceras Pērs.

Dziesmas Let Your Heart Dance With Me” videoklipa pirmizrāde notiks šodien, 2. oktobrī, plkst. 17:30, YouTube Music, kurā Pērs Gesle atbildēs uz fanu jautājumiem.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!