Pēc 26 gadus ilgas, veiksmīgas karjeras grupa "HIM" paziņo gala lēmumu

Raksta attēls - Pēc 26 gadus ilgas, veiksmīgas karjeras grupa "HIM" paziņo gala lēmumu Ekrānšāviņš

06.03.2017 / Parmuziku.lv

Somu grupa "HIM" nolēmuši beigt savu karjeru, pirms tam nospēlējot vēl pēdējos "atvadu" turnejas koncertus, lasāms grupas Facebook profilā.

Kā iemeslu darbības izbeigšanai grupas līderis Ville Vallo min to, ka grupas darbība vairs nav dabiska. "Mēs esam pabeiguši rakstu, salikuši puzli, atraduši īsto atslēgu. Paldies!" saka Vallo.

"HIM" dibināta 1991. gadā un savā muzikā apvienoja gotisko roku, smago roku un metālu, dodot tam nosaukumu Love metal jeb mīlas metāls. Grupas pastāvēšanas laikā izdoti 8 studijas albumi un visā pasaulē iemantots kulta grupas statuss. Savā pēdējā tūrē "HIM" nospēlēs 35 koncertus 14 zemēs. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!