Vasaras saulainākā dziesma un video ir klāt!

Raksta attēls - Vasaras saulainākā dziesma un video ir klāt!  Publicitātes foto

10.06.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu saulainās deju mūzikas tandēms, dīdžejs un producents Dween un dziedātājs Nikolajs Puzikovs savus klausītājus iepazīstina ar aktuālāko jaunumu, dziesmas “Ceļojums (Pacel rokas gaisā)” video!

Šī tandēma sadarbībā jau tapušas dziesmas “Tu esi karsta” (843 000 video skatījumu kanālā YouTube) un “Viņas varā” (271 000 skatījumu), kā arī Dween producētais Nikolaja hits “Mana mīļā meitene” (313 000 skatījumu), arī šis ir saulains, dzīvespriecīgs un viegls skaņdarbs, kura video ierakstā piedalās daudz skaistu meiteņu. Dziesmas videoklipu veidojis režisors un operators Kaspars Kambars, kurš ir jau iepriekš sadarbojies ar abiem mūziķiem, un kurš filmējot šo video, gandrīz noslīcinājis jūrā savu kameru.

Nikolajs par dziesmu un sadarbību ar Dween: “Mūsuprāt, tāda sadarbības pārtraukuma nav bijis, jo vienmēr mēs komunicējam un uzstājamies dažādās ballītēs un lielākos un mazākos pasākumos, tāpēc jaunas dziesmas publicēšana bija tikai laika jautājums. Iedvesma nāca agrā pavasarī. Vēlējāmies uztaisīt kopīgu vasaras dziesmu, ko paši uzspēlētu savās ballītēs. Piezvanījām ģitāristam un producentam Jānim Čubaram, kurš labprāt iespēlēja dziesmas tēmu un padarīja saulaināku dziesmas skanējumu. Šoreiz pats rakstīju dziesmas vārdus un tas ir aicinājums uz brīdi atvilkt elpu, kad ir tik daudz stresa un problēmu. Dziesma aicina doties elpu aizraujošā ceļojumā, kas piepildīs mūsu sapņus, cerības atrast savu īsto mīļoto cilvēku."

Jautāts par to, kādi jauni izaicinājumi gaidāmi šovasar, dziedātājs stāsta: “Katru gadu kopā ar draugiem dodamies uz jūru un šis gads noteikti nebūs izņēmums. Šogad plānojam doties ceļojumā uz Roņu salu  kopā ar draugiem un mūsu jahtas ''Starts'' īpašnieku Albertu Ziemeli. Tā ir tā pati jahta, kas redzama dziesmas videoklipā.”

 

Bet dziesmas mūzikas producents Dween šogad ieplānojis izlēkt ar izpletni. Jaunā dziesma “Ceļojums (Pacel rokas gaisā)” ir iekļauta jaunajā CD un Mp3 izlasē “Super ballīte #2”, kurā atrodamas daudzas šī brīža aktuālākās latviešu deju mūzikas dziesmas un pazīstamu dziesmu remiksi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!